Syrinx - hudební skupina

Reference

Hezký večer

chceme vám ještě jednou poděkovat za skvělou zábavu a super hudbu, kterou jste nám všem zpříjemnili naši svatbu.
Jak svatebčané, tak i personál sálu nám potvrdil, že tak skvělou kapelu už dlouho neviděli a neslyšeli, takže nám nezbude nic jiného, než vás všem, kdo bude potřebovat hudbu, doporučit :-)
Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu povedených vystoupení a akcí..

Díky
Marca a Dan Menšíkovi, 25.3.2009

 

Dobrý den všem členům skupiny Syrinx,
právě včera jsme vrátili z naší svatební cesty a stále ještě jsme plni zážitků z naší svatby. Touto cestou bychom Vám všem chtěli ještě jednou poděkovat za skvělé vystoupení Vaší kapely.

Všem jste se opravdu velmi líbili.
Byli jste všichni opravdu úžasní.
Děkujeme za krásnou hudbu, zpěv a zábavu.

David a Pavla Vašíčkovi, 18.3.2009

 

Dobrý den,
moc děkujeme za hudební produkci při oslavě 50. mého taťky. Ačkoliv složení hostů bylo především pánské, díky výborné hudbě a výběru písniček se zapojili téměř všichni a zábava byla výborná. Taťka měl ze skvělé nálady, kterou jste nám pomohli svým vystoupením vytvořit velkou radost. Moc Vám děkujeme

Veronika, 23.11.2009

 

Dobrý den,
mockrát děkujeme za super muziku na svatbě, všichni se skvěle bavili a tančili i ti, co normálně netančí !!! Skvělý výběr skladeb. Ještě jednou mockrát děkujeme

S pozdravem Pavlína a David Cikryt, 25.8.2009

 

Dobry den pani Chytilova,
chtela jsem Vam podekovat za super vecer - vsem se Vase kapela strasne libila a poradne jsme si zatancili ... Jenom jedno me mrzi - ze jsem Vas nemela na cely vecer! Prece jenom jsme netusili, ze budete tak bezvadni, ale tedy s DJem se to potom nedalo vubec srovnat, ale bohuzel my uz ho meli objednaneho. Musim rict, ze pro me je hudba hodne dulezita a nebyla pisnicka, ktera by se mi od Vas nelibila.
Snad spolu budeme jeste mit moznost spolupracovat ;).Urcite Vas doporucim. Ja taky doufam, ze jste si svatbu uzili ;)

S pozdravem
Morgan-Warrenovi, 23.6.2010

 

Děkujeme za dotvoření báječné atmosféry na naší svatbě - hudební doprovod při obřadu neměl chybu a všichni hosté byli nadšení! (Pro většinu to bylo překvapení)
Díky za to, že jste nám vyšli vstříc při domluvě i výběru písní - píseň Born to be wild na závěr neměla chybu

Doporučujeme!!!
Hodně štestí a rádi Vás znovu uvidíme i uslyšíme!

Eva a Pavel Zehnálkovi, 19.7.2010

 

こんにちは。

先日の結婚式では、素敵な演奏をどうもありがとうございました!

本当にすばらしい一日となりました。

また機会がありましたら、どうぞよろしくお願いいたします。

今後のご活躍、応援しております。

Překlad: Dobrý den,
I my se musíme připojit k veškeré chvále. Děkujeme moc za úžasné hraní na naší svatbě. Již podruhé v naší rodině jsme byli nadmíru spokojeni.
Popravdě jsem se ze začátku bál, aby i japonské osazenstvo nezůstalo jen tak sedět, ale pořádně je to rozproudilo, přestože to nemají ve zvyku.
Rozhodně nezapomenutelné a z celé rodiny se valí jen chvála.

Ještě jednou moc děkujeme, na fotky ještě čekáme ale pak je hned připojím.
Standa a Naoko,  3.8.2010

 

Milá kapelo, velké díky za parádní zábavu na naší svatbě v Holešově. Nemělo to chybu, všichni Vás chválili a někteří se ptali na kontakt. Takže pro všechny, kdo váhají.....vřele doporučujeme!!!

Novomanželé Munclingerovi, 29.9.2010

 

Dobrý deň želám všetkým, kto sa postaral o prekrásnu zábavu na svatbe mojich milých Peťky a Martina
dňa 2. októbra 2010 na Bouzově-Kozově. Mám ako mamka ženícha nezabudnuteľný zážitok a rada by som poďakovala za fantastický výkon, krásny repertoár a skvelú atmosféru, ktorú ste svojou hrou vytvorili. Tie chvíle tak dˇoležité pre mladých ľudí potešili aj mňa nielen preto, že mám dobrý vzťah k hudbe všeobecne ako bývalá huslistka, ale taktiež znásobili neopakovateľnú náladu a zábavu, ktorá stála za to.
Želám Vám, aby ste mali ešte veľa úspešných akcií, ktoré rozohrajú žilky v tele a naladia každého vnímavého človiečika.

Ešte raz ďakujem a majte sa pekne.
Olga Bláhová, 8.10.2010
Praha……. (Košice)


Hezký den, rádi bychom Vám poděkovali za krásný svatební den, po který jste nás svou úžasnou hudbou provázeli. Díky Vám je pro nás náš svatební den nezapomenutelný. Nejenže máte skvělý repertoár a jste profesionálové každým coulem, jste neskutečně milí a naše setkání s Vámi bylo pro nás velice příjemné. Tímto neděkuji pouze za nás dva, ale za všechny hosty, kteří byli přítomni na naší svatbě a kteří si nemohli vynachválit Vaši hudbu, ikdyž si druhý den stěžovali na bolavé nohy, protože jim nešlo přestat tancovat.

Ještě jednou děkujeme a budeme Vás všem vřele doporučovat!!!!!
Novomanželé Poprachovi, 7.12.2010

 

I my bychom rádi poděkovali za bezvadnou atmosféru na naší svatbě. Zvedli jste ze židlí všechny!
Písnička na první tanec, kterou jste kvůli nám nacvičili, neměla chybu! Nehledě na to, že jste na to měli doslova pár dní. Opravdu super! No a fakt, že jste na naší svatební „afterparty pod širým nebem“ hráli skvěle dokládá i to, že nám pan majitel restaurace druhý den vykládal, jak lidé z okolních domů vylézali na zahrádky a ptali se, kdo to tak bezva hraje!
Ještě jednou díky. Kdybychom se brali podruhé (samozřejmě zase spolu), určitě bychom si vybrali opět vás!
Přejeme hodně hudebních úspěchů a spoustu spokojených zákazníků!

Novomanželé Štarnovští


Hezký den, moc děkujeme za super zábavu. Můžeme jen doporučit. Naše písnička byla zvládnutá na 110%. Netušili jsme, jaké kouzlo má živá hudba, lidé se neskutečně bavili.
Vaše skupina vše zvládla na jedničku a my Vám za to děkujeme.

Šínovi 10.9.2010


Dobrý den, chtěli jsme Vám moc poděkovat za nádhernou hudbu na naší svatbě v Zábeštní Lhotě.
Hudba byla překrásná a zpěv úžasný. Byli jsme moc a moc spokojeni. Některé písničky se nám líbily víc než originál. Bylo to neuvěřitelné. Díky Vám byla naše svatba ještě krásnější. Moc děkujeme
Budeme Vás všude doporučovat. Lepší kapelu jsme ještě neslyšeli

Lenka a Pepa, 5.10.2012

 

Pěkný den, krásný večer, dlouhá noc a k tomu příjemná hudba a skvělý zpěv. Asi tak vypadala naše svatba, kde svým skvělým výkonem tato velmi příjemná hudební skupina dokázala rozproudit nejen temperament žen, ale rovněž dokázala tato výtečná formace rozhýbat i naše kamarády, které jsem naposledy viděl tancovat na „Bierfestu“ po 12 pivech kolem jediné kouzelné budky čekajíce na svou příležitost spolu se ostatními návštěvníky, kteří byli na řadě před nimi.
Jsme velice rádi, že kvůli nám odmítli nabídku hraní hymen na probíhajícím mistrovství Evropy ve fotbale, neboť jediný tým, kterému bychom dokázali odpustit neúčast této hudební skupiny na naší svatbě, byl tým, který v tu chvíli byl již doma.
Ale teď trochu vážně. Nejednalo se o první akci, na které jsme tuto hudební skupinu mohli slyšet, a tak víme, že opravdu nezklamou. Proto bych jménem svým a také jménem své teď již manželky (a není pravda, že by musela se mnou povinně souhlasit) poděkoval za skvělou atmosféru.

Jirka Bubák Jelének, 24.6.2012

 

Zdravím, MOOOC vám děkujeme za krásně odehranou svatbu 2.6.2012 ve Veřovicích. Byli jsme opravdu spokojeni a moc jsme si to užili. Váš výkon byl velice profesionální a po zkušenosti s vámi víme, že když chceme něco nového nebo něco navíc, není problém.
Děkujeme, že jste se speciálně pro nás naučili novou píseň.

Obřad byl obohacen o náádherný saxofon, díky panu Gregorovi. Výkon na 1, všichni byli paf.
Velká spokojenost. Na další akci opět s vámi.

Lucie Hubeňáková, Nový Jičín, 5.6.2012


Dobrý den,chtěla bych vám moc poděkovat za úžasnou atmosféru na naší svatbě, za skvělé písničky,super efekty a úžasný přístup.všichni vás moc chválili!!!sice to bylo už 10.9.2011,ale dneska jsem vás doporučovala kamarádce a tak jsem si vzpoměla na ten super den a musela jsem napsat .

Katka Slaná, 4.2.2013

 
 
Chtěli bychom velice poděkovat skupině Syrinx za hudební vystoupení

na naší svatbě dne 14.9.2013
Dokázala vytvořit opravu úžasnou atmosféru, přizpůsobit hudební repertoár posluchačům,a jelikož polovina našich svatebních hostů přijela až z Nizozemí, tak to nebyl lehký úkol. Ale skupina Syrinx dokázala  skvěle pobavit všechny.
Všichni do jednoho jsme se shodli, že hudba byla OPRAVDU ÚŽASNÁ a určitě bych ji doporučila každému, kdo hledá nejen svatební hudbu.

Ještě jednou moc děkujeme za krásný večer!!!!!!
Alena a Arnold