Syrinx - hudební skupina

Hudba na svatbu

 

Na svatebních oslavách vystupuje hudební skupina SYRINX ve čtyřčlenné nebo tříčlenné sestavě. Po úvodních melodiích, které jsou určeny k poslechu a k navození atmosféry, obvykle hrajeme taneční sadu pro novomanžele (vždy po domluvě), kdy vyzveme všechny svatebčany, aby přišli na taneční parket a vytvořili kruh pro novomanžele a jejich první společný tanec – sólo novomanželů. Na to navazuje většinou dalších cca 5 písní v pomalejším tempu, kdy si mohou s novomanželi zatančit rodiče, prarodiče a ostatní svatebčané v první slavnostní taneční sadě.

Jako speciální bonus nabízíme novomanželům pro jejich novomanželské sólo připravení písničky tzv. „na míru“ – v praxi to znamená, že pokud si nevyberete z našeho repertoáru „tu vaši písničku“ a sdělíte nám dostatečně v předstihu své přání, připravíme ji speciálně pro váš den - samozřejmě s ohledem na proveditelnost a naše možnosti. To vše bez navýšení ceny za hudební produkci.

V průběhu svatební párty je naším cílem rozjet zábavu, tak aby si všichni přišli na své a současně, abychom nerušili v době, kdy se podává např. večeře. Taneční sady jsou obvykle dlouhé podle toho, jak je zaplněný taneční parket, i zde platí, pokud se parket zaplní až na poslední písničku vybrané sady – pokračujeme dál, i kdybychom měli hrát třeba dalších 20 min. Přestávky mezi tanečními sadami jsou dlouhé podle délky hudební produkce, ale maximálně cca 20-25 min (pokud hrajeme třeba hodinu v kuse). Vždy nám jde o to, abychom podle reakcí a zaplněnosti tanečního parketu zjistili, který repertoár je pro společnost ten pravý.

Reference

Tipy pro první tanec:

Unchained Melody (z filmu Duch)

Hallelujah - alt saxofon a klavír 

Pro prehrani filmu potrebujete Flash Player.

Hallelujah - zpívaná verze z CD The First Choice (SYRINX)

Pro prehrani filmu potrebujete Flash Player.

Já věrnost ti přísahám - muzikál Carmen 

Pro prehrani filmu potrebujete Flash Player.

When I need you - svatba v Albertovci u Opavy